İslama Fobiye Mevlana’nın Torunundan Örnek Davranış

Anıtkabirde Türk Askerinin Nöbet Değişimi

2017’nin En Moda Saç Renkleri

Bu Yılın En Moda Saç Renkleri

Bu Yılın En Moda Saç Renkleri

Moda 1 Temmuz, 20:33'de eklendi

Bayanlar kendi saç renklerinde sıkılıp değişim yapmak istemektedirler. 2017 moda saç renklerinin neler olduğu ve kendilerine hangi saç renginin yakışacağı konusunda fikir ayrılıkları yaşamaktadırlar.

Sizlerde saç renginizi değiştirmek istiyorsanız ve aklınızda birçok soru işaretleri var ise bunları bir kenara bırakmanız gerekmektedir.

2017 moda saç renkleri arasında platin sarısı bayanların en çok sevdikleri saç renklerinden olsa da çoğu bayanın cesaret edip kullanamayacağı saç renklerinden birisidir.

Açık tenli bayanların tercih ettiği platin sarısı saç rengi kullanan bayanlara farklı bir hava katmaktadır. Altın sarısı saç rengi sarışın ve beyaz tenli bayanların uzun yıllardır kullandıkları saç renkleri arasında bulunmaktadır. Monokromatik saç renkleri her ten rengine sahip bayanların severek kullanacakları moda saç renkleri arasındadır.

Doğal kahve tonları son yıllarda tüm bayanların severek kullandıkları ve koyu ten rengine sahip bayanların haricinde tüm bayanların rahatlıkla kullanabildikleri saç renkleri arasındadır. Yoğun ve koyu renk saç renkleri 2017 saç modası renkleri arasında çoktan yerini almaktadır.

Bakır ve kızıl saçlar ile 2017 yılında tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. 2016 yılında karamel saç rengini kullanan bayanlar 2017 yılında daha çok kahve ve sarı tonlardaki saç renkleri üzerine yoğunlaşmaktadırlar.

Son olarak koyu ve açık tonları bir arada kullanmak isteyen bayanların saçlarının uçlarına yada diplerinden itibaren ara ara balyaj attırmaları gerekmektedir.

 

2017’nin Moda Saç Renkleri Galerimizi görmek için tıklayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.