İslama Fobiye Mevlana’nın Torunundan Örnek Davranış

Anıtkabirde Türk Askerinin Nöbet Değişimi

2017’nin En Moda Saç Renkleri

Bu Yılın En Moda Saç Renkleri

Elma ile güzellik önerileri

Güzellik 1 Temmuz, 15:45'de eklendi

Elmanın her hali özel ve sizlere fayda verecek güçtedir. Özellikle her gün bir adeta elma yemeniz sizi ekstra bir güzelliğe kavuşturacak ve mutlaka cildinizde gözle görünür bir fark yaracaktır. Bunun yanında sadece elma değil, taze sıkılmış elma suları da aynı görevi görüyor olacaktır.,

Sizlerde özellikle elma ile gelen güzellikleri öğrenmek istiyorsanız bu yazımızı dikkatlice okuyunuz. Belirttiğimiz gibi her gün bir adet almayı yemeyi asla unutmayınız. Güzellik vermenin yanı sıra, tok tutucu özelliği ile de sizlerin zayıflamasına yardımcı olacaktır. Peki, elmaları başka nelerde kullanabilir ve nasıl daha güzel olmayı başarabiliriz.

Kepekten arınmasını istediğiniz saçlar için banyoda son durulama suyunuza biraz elma sirkesi katınız ve yıkama yapınız. Daha sona iyice durulayınız. Bunu düzenli olarak yaptığınızda kepeklerden arındığınızı zaten görüyor olacaksınız. Elma sirkesi kepek önleyen en güzel ve en ucuz ürünlerden biridir.

Bir diğer elma şifası ise sivilceler içindir. Sivilceler için elma maskesini ise yine çok kolay bir şekilde yapıyor olacaksınız. Bir su bardağı elma sirkesini alınız ve içine bir çay bardağı su koyarak pamukla sivilceli kısımlara sürünüz. Bu karışımı sürdükten sonra sivilceler kuruyacak ve yok olacaktır.

Elma maskeleri kısaca size hem çok uygun fiyatlara güzellik sağlıyor hem de çok basit yapımları ile her gün yapabilmenize imkân sağlıyor. Üstelik her mevsimde hem elmanı kendisini hem de sirkesini bulabilirsiniz. Bol bol yemeyi de ihmal etmeden, cilt ve saçlarınızda da kullanın ve elamanın bu harika gücünü birebir yaşamış oluverin. En güzel bakımlarınızı artık kendiniz yapacak ve bunu elmanın gücü ile sağlamış olacaksınız. Elma ile gelen güzelliği artık sizde keşfetmiş olun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.