İslama Fobiye Mevlana’nın Torunundan Örnek Davranış

Anıtkabirde Türk Askerinin Nöbet Değişimi

2017’nin En Moda Saç Renkleri

Bu Yılın En Moda Saç Renkleri

Göz altı için kivi maskesi

Güzellik 28 Haziran, 13:57'de eklendi

Kivi aslında çok hoş ve farklı bir tada sahip olsa da, maalesef herkes tarafından sevilerek yenmiyor. Peki, kiviyi satın almanız için illa onun tadını sevmeniz mi gerekiyor? Elbette hayır. Kivi çok iyi bir cilt maskesi olarak sizlere hizmet de edecek ve farkını düzenli olarak kivi maskesi yaptıktan sonra çok daha iyi anlıyor olacaksınız. Özellikle göz ve göz altları için çok fazla uygulanan ve önerilen kivinin bu harika mucizesine sizlerde tanık olacaksınız.

Peki, kivi maskesi nasıl yapılıyor.

Bunun için bir iki adet kiviye ve her aktardan alabileceğiniz avakoda yağına ihtiyacınız var. Kivileri öncelikle rendeleyin ve içine birkaç damla avakoda yağı damlatarak karışımı iyice birbirine yedirin. Daha sonra uzanarak bir karışımı bir gözünüze, diğer karışımı ise diğer gözünüze sürün ve bir 10 dk boyunca kalkmadan dinleniniz.

Kivi maskesi için 10 dk bekledikten sonra kalkıp gözlerinizi artık yıkayabilirsiniz. Özellikle yorgun gözaltı maskesi olarak çok fazla tercih edilen bu karışım hem morlukları, hem cansızlığı hem de kötü tüm görüntüleri yok edecektir. Sizlere bu karışımı sık sık yapabilirsiniz.

Kivi maskesi yapılışını her zaman taze olarak uygulamanızı önerir. Unutmayın ki meyveler kesilip bir kenara koyulduktan sonra tüm vitaminlerini yavaş yavaş kaybetmektirler. Bu sebeple her seferinde yeniden hazırlamalı ve gözlerinizde en az 10 dk dinlendirmeye bırakmalısınız.

Özellikle yaz aylarında göz maskesi olarak size çok iyi gelecek ve oldukça memnun kalacaksınız. Yoğun bir iş hayatınız varsa bundan daha iyi bir sonuç alacağınızı sanmıyoruz. Sık sık denemekte ve gelişen durumları bizler ile paylaşmanız sağlıklı olacaktır. Yorumlarınız ile daha sonraki arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.