İslama Fobiye Mevlana’nın Torunundan Örnek Davranış

Anıtkabirde Türk Askerinin Nöbet Değişimi

2017’nin En Moda Saç Renkleri

Bu Yılın En Moda Saç Renkleri

Marka Girişimcilik Eğitimleri Başlıyor

Güncel, Kariyer 12 Ağustos, 10:09'de eklendi

Kendi işini kurmak ve iş yaşamında kariyer sahibi olmak isteyenler için girişimcilik eğitimleri sunan marka ve kosgeb işbirliği ile ilimizde girişimcilik eğitimleri verilmektedir.

Ağustos dönemi girişimcilik eğitimleri kocaeli merkez ve gebze de açılacaktır. Eğitimler 18.08.2015 tarihinde başlayacak ve 28.08.2015 tarihinde sona erecektir.

Doğu marmara kalınma ajansı (MARKA) ve KOSGEB işbirliği ile yapılan girişimcilik kurslarında hem teorik hemde uygulamalı eğitimler verilmektedir. Ücretsiz girişimcilik eğitimi sonucunda yapılan değerlendirmede başarışı olan adaylara sertifika hakkı tanınıyor. Girişimcilik sertifikası almaya hak kazanan adaylar , iş kurmak istediklerinde kosgeb desteklerini almaya hak kazanmaktadırlar.

Marka tarafından yayınlanan ağustos dönemi girişimcilik kursu duyurusu aşağıdaki gibidir.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), KOSGEB ile birlikte Doğu Marmara illerinde Girişimcilik Eğitimleri düzenlemektedir. Ağustos 2015 dönemi eğitimleri, İzmit ve Gebze (Kocaeli), Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SESOB ve Karasu (Sakarya), Düzce Merkez ve Akçakoca (Düzce) ile Bolu Merkez ve Gerede’de (Bolu) gerçekleşecektir. Her eğitim yeri için eğitim kontenjanı 30 kişidir. KOSGEB Girişimcilik Desteklerinden yararlanmak için Girişimcilik Eğitiminin tamamlanarak Sertifikanın alınması gerekli.
Başvurular internet üzerinden yapılmaktadır: http://markauge.marka.org.tr/markauge/
Kocaeli ve diğer illerdeki tüm yakın tarihli KOSGEB Girişimcilik Eğitimleri için: http://www.kosgeb.gov.tr/Pages/UI/Duyurular.aspx?ref=22&refContent=604
Kaynak: marka.org.tr
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.