İslama Fobiye Mevlana’nın Torunundan Örnek Davranış

Anıtkabirde Türk Askerinin Nöbet Değişimi

2017’nin En Moda Saç Renkleri

Bu Yılın En Moda Saç Renkleri

Türk Kahvesi telvesi ile cilt maskesi

Güzellik 23 Haziran, 12:50'de eklendi

Türk kahvesi sadece çok sevilerek içilen bir içecek eğil elbette. Bunun yanış ıra ciltleriniz için harika bir kaynak ve bakım yapacak bir maske halini alıyor olması da bir hayli dikkat çekici ve beğenilen özelliklerinde biridir.

Özellikle sık sık kahve içen birçok kadın bu kahve maske tarifini yapıyor ve çok kolay bir şekilde cilt güzelliğini ve temizliğini kahveye borçlu oluyor. Peki, Türk kahvesi maske tarifini nasıl yapmak gerekiyor. Uğraştırır mı yoksa çok kolay adımlardan mı olur.

Sizlere Türk kahvesi maske tarifini anlatırken bu kadar kolay olacağını aslında hiç düşünmemiştir. Bunun için tek yapmanız sizler kahve keyfi yaptıktan sonra fincanlarınızı yıkamamak olduğunu göreceksiniz. Yalnızca kahvenizi için ve en altında kalan telveyi gözlerinizin etrafından başlayarak tüm cildinize iyice yediriniz.

Eğer Türk kahvesi telvesini cildinizi sürerken çok zorlanıyorsanız ve özellikle de yağlı bir cildiniz yoksa birkaç damla zeytinyağı da damlatabilirsiniz. Hem daha kolay sürülmesin sağlayacak hem de daha yumuşak bir cilde sahip olmanıza olanak tanımış olacak.

Kahve telvesini iyice yedirildikten sonra bir kenarda oturun ve iyice kurumasını bekleyiniz. Karışım kuruduktan sonra 30 dk içinde yıkayabilirsiniz. Türk kahve telve maskesi ile artık her kahve keyfiniz daha sonra cilt temizliği aşamasına geçmenizi sağlıyor olacak ve ekstra bir karışım yapmanıza gerek kalmıyor olacak.

Unutmayın ki bazen en etkili sonuçlar sadece birkaç adım ötemizdedir. Kahve telvesi bakımından aynen böyle diyebiliriz. Pahalı kremler ya da zor karışımlardan çok uzak olduğu gibi uygulanabilen bir maske tarifidir. Sizlerde hem daha bakımlı hem de daha dinamik bir cilde sahip olmak istiyorsanız mutlaka denemeyi unutmamalısınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.