İslama Fobiye Mevlana’nın Torunundan Örnek Davranış

Anıtkabirde Türk Askerinin Nöbet Değişimi

2017’nin En Moda Saç Renkleri

Bu Yılın En Moda Saç Renkleri

Yağ Yakmaya Yardımcı Basit Öneriler

Diyet 16 Haziran, 01:12'de eklendi

Birçok diyeti denediniz, uzun süre aç kaldığınız oldu ve aynı şeyleri yemekten sıkıldıysanız size yağ yakmanızla ilgili harika öneriler sunuyoruz. Tartıdaki değerle hiçbir sorununuz yok ama yine bedeninizi olduğundan daha kilolu gösteren yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız, bu önerileri uygularsanız sonunda oldukça memnun kalacaksınız.

Günlük yaşantımızda tükettiğimiz hemen hemen her besinin yağ oranı yüksek olabilir. O halde siz de bu yağları daha hızlı yakabilmelisiniz. Öncelikle yapmanız gereken, fiziksel ve zihinsel sağlığımız için olmazsa olmazımız olan suyu bol tüketmenizdir. Yavaş yakılan yağların sindirimini hızlandırmak için daha fazla oksijene ihtiyaç vardır. Bu oksijen ihtiyacının en kolay sağlanabildiği kaynak da sudur.

Yağlar, kolay şekil alabilen yapıda olduğundan ve aralarında boşluk olabileceğinden çirkin görüntülere neden olur. Haftada dört gün 45’er dakikalık egzersiz yaparak yağlarınızı kaslara dönüştürmelisiniz. Bu sizin daha sıkı, daha ince gösterirken, daha zinde bir forma da ulaşmanızı sağlar.

Karbonhidratları doğru şekilde tüketmelisiniz. Asıl kilo almanıza neden olan şey, karbonhidratları tüketirken kullandığınız soslardır. Yine de yemeklerinize lezzet katmak istiyorsanız sebze ve yeşillikler yardımıyla bunu yapabilirsiniz.

Yağ yakılması için metabolizmanızın tam verimle çalışması gerekmektedir. Bu yüzden öğünlerinizi arttırmalısınız. Ancak bu öğün aralarında yağlı yiyecekler yerine meyve veya badem, fındık tüketin.

İstediğiniz kadar yiyebileceğiniz salatanın hiçbir zararı olmaksızın aynı anda sizi tok tutacağının da önemini bilin.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.